تبلیغات
! وبلاگ دانشجویان پرستاری اصفهان ! - راه های ساده برای خلاص شدن از یکنواختی زندگی (قسمت دوم)

سللللللللللللللللللللللام به همگی !

همینطور که قول داده بودم قرار شد توی چند قسمت راه هایی رو پیشنهاد کنیم تا از زندگی یکنواخت خلاص بشید. قسمت اولش رو با سه پیشنهاد شروع کردیم، اینم قسمت دومش امیدوارم براتون مفید باشه!!!


4- همان کسی باشید که واقعاً هستید:
اگر آنقدر خوش‌شانس باشید که چیزی داشته باشید که شما را از دیگران متمایز کند، به هیچ وجه آن را تغییر ندهید. خاص بودن باارزش است. در این دنیای دیوانه که سعی دارد شما را مثل بقیه کند، جرات این را پیدا کنید که خودِ فوق‌العاده‌تان باشید. و اگر بخاطر متفاوت بودن بقیه به شما خندیدند، شما هم بخاطر یکسان بودن به آنها بخندید. تنها ایستادن جرات زیادی می‌خواهد اما ارزشش را دارد. اینکه خودتان باشید بسیار ارزشمند است!

 

5 - به ندای درونیتان گوش دهید:
زندگی یا سفری پرمخاطره است یا هیچ چیز نیست. هیچوقت نمی‌توانیم با ادامه کارهایی که همیشه می‌کنیم، به چیزی تبدیل شویم که می‌خواهیم. تصمیم بگیرید که به ندای درونیتان گوش دهید نه نقطه‌نظرات بقیه آدمها. همان کاری را بکنید که ته قلبتان مطمئن هستید درست است. راه، راه خودتان است. ممکن است بقیه در این مسیر با شما همراه شوند اما هیچکس نمی‌تواند این راه را بجای شما بپیماید. و یادتان نرود که قدردان همه روزهای زندگیتان باشید. روزهای خوب شما را غرق در خوشبختی می‌کنند و روزهای بد تجربه‌تان را بالا می‌برند و بدترین روزها بهترین درس‌ها را به شما می‌دهند. 

 

6 - به استقبال تغییر بروید و از هرچه زندگی برایتان پیش می‌آورد لذت ببرید:
سخت‌ترین قسمت رشد کردن این است که چیزهایی که به آن عادت کرده‌اید را کنار بگذارید و با چیزهایی جلو روید که برایتان جدید است. بعضی‌وقت‌ها باید دست از نگران بودن، تعجب کردن، شک کردن بردارید و ایمان داشته باشید که همه چیز خوب پیش خواهد رفت. به سردرگمی‌هایتان بخندید، هوشیارانه در زمان حال زندگی کنید و از هر چه که زندگی برایتان پیش می‌آورد لذت ببرید. شاید آخر کار به آنجایی نرسید که ابتدا قصد داشتید، اما به همان جایی خواهید رسید که باید می رسیدید.تاریخ : پنجشنبه 26 بهمن 1391 | 12:04 ب.ظ | نویسنده : مصطفی میرزایی | نظرات

  • نینا چت
  • راسو
  • کارت شارژ همراه اول